Koolitused

Viime läbi robootika ja programmeerimise teemalisi koolitusi ning töötubasid nii lastele kui täiskasvanutele. Muudame erinevate tegevustega huvitavaks sünnipäevad ja üritused. Allpool on välja toodud mõned meie koolitused, aga oleme valmis välja mõtlema ja läbi viima koolitusi vastavalt soovile ja vajadusele. Huvi korral võta meiega ühendust.

Robotite loomine ja ehitamine
Prototüüpimine
Programmeerimine: Blocks, Python, C/C++, Java, Dart/Flutter ja teised keeled

Koolituste korraldajad

Ringa Rooteman on olnud arendaja üle 20 aasta ja koolitusi läbi viinud üle 5 aasta. Ta on põhiliselt kasutanud PL/SQL, Pythoni ja C keeli. Ringa viib koolis ning lasteaias läbi robootika- ja programmeerimisringe ning õpetab koolis robootikat ja programmeerimist.

Ülari Ainjärv on olnud arendaja üle 20 aasta ja koolitusi läbi viinud üle 10 aasta. Ta valdab üheksat programmeerimiskeelt, millest oma põhitöös kasutab peamiselt Java, Pythoni, Flutteri ja C keelt. Ülari korraldab erinevaid robootika- ja programmeerimisteemalisi kursuseid ja töötubasid nii lastele kui täiskasvanutele.

Leiutajate pesa robootikatunnid

Soovid lapsele nädalavahetusse natuke vaheldust. Tule Leiutajate pesa robootikatundi!

Iga tund on pühendatud erinevale teemale. Lisaks ühisele tegevusele jääb aega tutvuda robotite ja robootikakomplektidega. Tund sobib lastele alates 5-aastasest.

Tunnid toimuvad umbes 1 kord kuus nädalavahetusel aadressil Metsa 4 Tabasalu.

Rohkem infot

Töötoad

Korraldame ja viime läbi erinevaid programmeerimise ja elektroonika töötubasid. Need sobivad nii lastele kui täiskasvanutele. 

Huvi korral võta meiega ühendust ning teeme üritused ja sünnipäevad põnevamaks 🙂

Rohkem infot

Robootika- ja programmeerimisringid

Robootika on võimalusterohke huviala, mis arendab ruumilist, loovat ja tehnilist mõtlemist ning õpetab tegevusi läbi mõtlema ja planeerima. Programmeerimine ei ole sugugi igav koodikirjutamine, vaid läbi erinevate mängude saab sellest lõbus ja haarav tegevus.

Robootika- ja programmeerimisringid toimuvad regulaarselt lasteaia- ja koolilastele Harku vallas ja Tallinnas.

Ringide ja ringis toimuvate tegevustega saab tutvuda huviringi lehel.

Programmeerimise kiirkursus algajatele

Kursus on mõeldud eelkõige neile, kellel puudub varasem või kellel on vähene kokkupuude programmeerimisega, aga soov sellega tõsisemalt algust teha. Oodatud on ka kõik teised kel soov heita pilk programmeerijate salajasse maailma ja seeläbi mõista tarkvara loomise nüansse, näiteks tootejuhid, peakasutajad, testijad. Kursus ei eelda eelteadmisi tarkvaraarendusest. Tegemist on online kursusega.

Rohkem infot ja kursuse toimumisajad on leitavad Juunika kodulehel.